انجام پروژه سالیدورک

انجام پروژه سالیدورک توسط متخصصین و فریلنسرهای یک دو سه پروژه

آموزش تخصصی نرم افزار سالیدورک، مشاوره و طراحی قطعات صنعتی و ارائه راهکار ویژه شرکتها، سازمانها و صنایع

 • مدلسازی و طراحی انواع مدل ها و قطعات صنعتی

 • هوشمندترین نرم‌افزار مهندسی طراحی به کمک رایانه

 • جدی ترین رقیب نرن افزارهای مکانیکال دسکتاپ، سالید اج و اینونتور

 • سهولت کاربری و آموزش در مقایسه با سایر نرم‌افزارهای CAD

 • آموزش تخصصی سالیدورک بصورت آنلاین

 • سرعت بالاتر سالیدورک نسبت به سایر نرم‌افزارها

 • قابلیت ارتباط با تمامی نرم‌افزارهای ماشین کاری (edge cam، master cam، power mill…)

 • رابط گرافیکی قوی میان کاربر و نرم‌افزار

 • طراحی و مدلسازی کامل قطعات صنعتی و مونتاژ با سالیدورک

 • پشتیبانی از سیستم اتوماسیون طراحی مکانیکی (MDA)

 • طراحی یک قطعه مکانیکی در چارچوب یک سیستم فعال و شناور

 • مورد استفاده کاربران خصوصی تا کارخانه‌های بزرگ صنعتی

26+

پروژه آموزشی سالیدورک
برای مشاهده نمونه پروژه های انجام شده سالیدورک و اطمینان از کیفیت پروژه ها، صفحه پروژه های آموزشی انجام شده سالیدورک در انتهای همین صفحه را ببینید.

امکان تهیه فایل راهنما و آموزش گام به گام بصورت گزارش کار و فیلم از نحوه مدلسازی

امکان ارائه فایل های نرم افزاری
با فرمت SLDPRT, SLDASM, .SLDDRW

16/7

پشتیبانی 7 روز هفته و روزانه 16 ساعت توسط سامانه آنلاین و خط اختصاصی 6 رقمی

برای مشاهده قسمت مورد نظرتان روی آن قسمت کلیک نمایید تا لیست کشویی باز شود.

سالیدورکس (به انگلیسی: SolidWorks) یک نرم‌افزار مهندسی طراحی به کمک رایانه است که بر روی ویندوز اجرا می‌شود و توسط شرکت فرانسوی داسو سیستمز ساخته شده و همچنان توسعه داده می‌شود.

این نرم‌افزار دارای سه محیط به نام‌های پارت (part) اسمبلی (assembly) و دراوینگ (drawingg) می‌باشد. محیط اول برای رسم قطعه بوده، در محیط دوم قطعات یک مکانیسم بر روی هم سوار شده و در محیط آخر از آنها نقشه مهندسی (معمولاً برای نسخه چاپی) تهیه می‌شود.

نرم‌افزار سالیدورکس به صورت مستقیم با اینونتور، مکانیکال دسکتاپ و سالید اج رقابت می‌کند.

بازار

سالیدورکس توسط بیش از ۸۰۰۰۰۰ نفر از طراحان و مهندسان مکانیک به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربران سالیدورکس طیف وسیعی از کاربران خصوصی تا کارخانه‌های بزرگ را در بر می‌گیرند که پوشش دهنده بخشهای اعظمی از بازار ساخت و تولید است. فروش سالیدورکس به صورت غیر مستقیم و از طریق توزیع کننده‌ها و شرکای شرکت در تمام دنیا صورت می‌گیرد. نرم‌افزارهایی که به طور مستقیم رقیب سالیدورکس هستند عبارتند از مکانیکال دسکتاپ، سالید اج و اینونتور.

ویژگی‌های سالیدورک

تصویر چند نوع مهره

نرم‌افزار سالیدورکس دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشد که آن را از سایر نرم‌افزارهای CAD مانند کتیا، پرو/اینجینیر، یونیگرافیکس، مکانیکال دسکتاپ واینونتور شاخص و متمایز می‌نماید:

۱-سهولت کاربری و آموزش در مقایسه با سایر نرم‌افزارهای CAD

۲-سرعت بالاتر نسبت به سایر نرم‌افزارها

۳-قابلیت ارتباط با تمامی نرم‌افزارهای ماشین کاری (edge cam، master cam، power mill…) و  نرم‌افزارهای تحلیل (Ansys، Adams، Abaqus، Cosmoss…)

در اینجا برای بررسی جزئی تر و آشنایی بیشتر با این نرم‌افزار به بررسی چند موضوع انتخابی می‌پردازیم:

رابط گرافیکی کاربر یا GUI

Graphical User Interfacing به معنای رابط گرافیکی قوی میان کاربر و نرم‌افزار است و همان‌طور که گفته شد مقوله Interfacing در این نرم‌افزار به بهترین نحو ممکن طراحی شده است. وجود کادرهای محاوره‌ای که با قرار گرفتن روی هر آیکون برای کاربر ظاهر می‌شود، با توضیحی مختصر و مفید، کاربر را از عملکرد آن آگاه می‌سازد. از سال ۲۰۰۳ قرار گرفتن تمامی Dialog Boxها در قسمت سمت چپ پنجره نرم‌افزار به مرتب شدن پنجره‌ها، رعایت مراحل کاری هر فرایند (Wizard) و عدم گیج شدن کاربر بسیار کمک می‌کند. امکان وارد کردن اندازه‌ها به صورت مستقیم در محیط سه بعدی به هر واحدی که مایل باشید نیز باعث تسریع در عملکرد طراحی می‌شود، حتی در قسمت های واردکردن اندازه، امکانات فراهم شده است تا کاربر بتواند از عبارات و توابع ریاضی نیز استفاده کند.

مواردی مانند پشتیبانی بیش از ۱۰ زبان و وجود اشکال و آیکون‌های مناسب و هدفمند و پس زمینه آبی رنگ این نرم‌افزار باعث شده است تا ظاهر این نرم‌افزار از شکل یک نرم‌افزار مهندسی خشک مانند MDT کاملاً خارج شده و به یک محیط جذاب برای کاربر تبدیل شود.

MDA

MDA سیستمی است که از طراحی و ساخت تا مونتاژ و تولید، از سفارشات تا بازاریابی و… را شامل می‌شود و با کوچکترین تغییری در هر مرحله مانند یک موج به تمامی قسمت‌های دیگر انتقال می‌یابد. به این مکانیزم، سیستم اتوماسیون طراحی مکانیکی گفته می‌شود. امروزه نرم‌افزارهای طراحی تنها برای ساخت یک مدل سه بعدی در کامپیوتر به کار نمی‌رود بلکه به منظور طراحی یک قطعه مکانیکی در چارچوب یک سیستم فعال و شناور و کاملاً متغیر با معادلات مکانیکی استفاده می‌شود و قابلیت اعمال تمامی فاکتورهای اصلی و جانبی محیطی را روی سیستم داراست.

مراحل طراحی یک قطعه

بادامک

محیط‌های سالیدورک

نرم‌افزار سالیدورکس دارای ۳ محیط اصلی می‌باشد که عبارتند از:

 1. قطعه (Part)
 2. مونتاژ (Assembly)
 3. نقشه‌کشی (Drawing)

برای مدلسازی قطعات میتوانید صفحه انجام پروژه کتیا، انجام پروژه اتوکد و برای تحلیل با سایر نرم افزارها صفحه انجام پروژه انسیس را ببینید. صفحه انجام پروژه متلب، انجام پروژه پایتون، انجام پروژه برنامه نویسی نیز برای سفارش پروژه های کدنویسی مفید است.

 • انجام پروژه های مهندسی معکوس با سالیدورک
 • انجام پروژه مدلسازی سه بعدی و طراحی با نرم افزار سالیدورک
 • انجام پروژه با سالیدورک در حوزه طراحی قطعات صنعتی و مونتاژ
 1. برای سفارش انجام پروژه سالیدورک بر روی دکمه سفارش پروژه سالیدورک که در انتهای همین صفحه قرار دارد، کلیک کنید. کلیه پروژه  ها در سیستم سفارش 1.2.3 ثبت می گردند.
 2.  کارشناسان و متخصصان  ۱.۲.۳ پروژه پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.
 3.  پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
 • انجام پروژه سالیدورک در یک دو سه پروژه توسط صدها متخصص و کارشناس سالیدورک انجام میپذیرد. از آنجاییکه هر پروژه سالیدورک دارای جزئیات متفاوت و مختلفی می باشد، کارشناسان با توجه به حجم پروژه، زمان مورد نیاز و تخصص و تجربه آن را قیمت گذاری مینمایند. لذا نمیتوان تعرفه ثابت و مشخصی را برای پروژه های سالیدورک درنظر گرفت.
 • شما پیشنهاد زمانی برای انجام پروژه سالیدورک را تعیین میکنید. کارشناسان با توجه به حجم پروژه و با مکاتبه با شما بر سر زمان نهایی به توافق خواهند رسید.
 • ۱.۲.۳ پروژه به عنوان واسط میان شما و مجری عمل نموده و این امر موجب میشود که مبلغ پرداختی شما پس از دریافت پروژه و تایید آن به حساب مجری واریز شود. لذا از جهت کیفیت جای نگرانی وجود ندارد و مجری ملزم به انجام پروژه مطابق سفارش شما میباشد.
 • پس از ثبت سفارش شما در سیستم یک کد سفارش به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد سفارش بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان گروه ارسال شده است.
 • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی ایمیل خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید. (پوشه spam فراموش نشود، در موارد نادر ممکن است ایمیل ما به این پوشه رفته باشد.)
 • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده میشوند، در صورت عدم دریافت پاسخ می توانید در محیط کاربری وضعیت پروژه را پیگیری نمایید.
1
2
3
انجام پروژه سالیدورک
1

سفارش پروژه سالیدورک

2

SolidWorks

3

انجام پروژه سالیدورک

آخرین پروژه های آموزشی سالیدورک انجام شده توسط متخصصان

برخی از سوالات متداول پروژه سالیدورک

تعرفه انجام پروژه سالیدورک چقدر است؟

به طور کلی نمیتوان یک تعرفه خاص برای پروژه های سالیدورک اعلام نمود، اما معمولا قیمت گذاری بر اساس حجم پروژه و مدت زمان موردنیاز برای تکمیل آن اعلام میشود.

زمان انجام یک پروژه سالیدورک چقدر است؟

مدت زمان دقیق بر اساس حجم پروژه و خواسته ها و پس از بررسی اعلام می شود.

آیا برای ثبت سفارش و ارزیابی پروژه سالیدورک بایستی هزینه ای پرداخت کنم؟

خیر، کلیه سفارشها در یک دو سه پروژه رایگان ارزیابی و اعلام هزینه میشوند.

ضمانت منطبق بودن پروژه سالیدورک با درخواست به چه صورت است؟

پس از تحویل پروژه 48 ساعت زمان بررسی دارید و پس ازین مدت مبلغ برای مجری واریز خواهد شد و در خلال این مدت کلیه اصلاحات رایگان می باشد.

پروژه سالیدورک از قبل آماده شده هم وجود دارد؟

بله، صدها پروژه مهندسی سالیدورک از پیش آماده شده در فروشگاه با قیمت مناسب قابل خرید می باشد که بصورت آنی پس از خرید در دسترس خواهد بود.

چطور به عنوان متخصص سالیدورک مشغول به کار شوم و پروژه بگیرم؟

درصوتیکه در یکی از نرم افزارهای تخصصی رشته سالیدورک مهارت دارید، میتوانید از صفحه همکاری رزومه خود را ارسال نموده و به عنوان همکار ما مشغول به کار شوید.

کلیه حقوق برای یک دو سه پروژه محفوظ است. هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. 1402-1391
بیش از 30% تخفیف ویژه محصولات آموزشی فروشگاه !ورود به فروشگاه
+