کسب درآمد از اینترنت در یک دو سه پروژه

اگر به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستید در ادامه مطلب زیر با ما همراه باشید:

حتما شما هم شنیده اید که افراد بسیاری به کسب درآمد از اینترنت میپردازند و از این راه امرار معاش مینمایند. اینترنت دنیای بزرگی است و قطعا روشهای بسیاری برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد. برخی از روشها مانند تبلیغات کلیکی، بازاریابی، تبلیغ و … اگرچه ممکن است ثمربخش باشند، اما قطعا آنقدر به زمان و تلاش نیاز دارند که ممکن است از خیرش بگذریم. برخی از وبسایتها هم با دادن وعده هایی مانند یک شبه پولدار شدن و درآمد ماهانه X میلیون تومان سعی در پیشبرد اهداف خود دارند.

قطعا هرکاری با تلاش و پشت کار فراان به دست می آید، اما باید شرایط و نتایج معقول و منطقی باشند. در ادامه ما یک روش مطمئن را به شما معرفی میکنیم.

کسب درآمد از اینترنت

چرا کسب درآمد از اینترنت؟

احتمالا شما برای پوشش مخارج زندگی نیازمند شغل دوم هستید و یا کار تمام وقت را نمیپسندید. کسب درآمد از اینترنت مزایای زیادی دارد که شما از آن آگاه هستید. اما ما یک روش نوین کسب درآمد از اینترنت را به شما معرفی میکنیم:

کسب درآمد از اینترنت به روش فریلنسینگ

شاید میپرسید فریلنسینگ چیست و فریلنسر به چه کسی گفته میشود. فریلنسر که یکی از روشهای کار در منزل محسوب میشود، به صورت تمام یا پاره وقت و به ازای هر پروژه دستمزد دریافت میکند. دانشنامه ویکی پدیا فریلنسر را اینگونه تعریف مینماید:

فری‌لنس، گونه‌ای قرارداد کاری است که بر پایهٔ آن فرد یا شرکتی قول انجام کاری را برای یک کارفرما در ازای دست‌مزدی مشخص را می‌دهد.فریلنسر کسی است که سرویس ها یا خدمات خود را بدون تعهد درازمدت به کارفرما ارائه می کند. آنها معمولاً ساعتی، روزانه یا پروژه ای دستمزد می گیرند و اساساً یک کسب و کار یک نفره است. (منبع: ویکی پدیا)

زمینه های کاری فریلنسر

زمینه هایی که در آن فریلنسینگ رایج است عبارتند از: طراحی سایت، نویسندگی، برنامه نویسی، تایپ و ترجمه، اپلیکیشن موبایل، طراحی بنر، بهینه سازی سایت و سئو ، طراحی قالب سایت، ویرایش، طراحی گرافیک، مشاوره، برخی فعالیت های مهندسی و معماری.

کسب درآمد از اینترنت بدون محدودیت

درآمد فریلنسرها متفاوت است. این تفاوت بسته به تخصص و حوزه کاری فریلنسر دارد. تعداد پروژه هایی که در ماه انجام میدهد و نوع و حجم پروژه نیز برآن تاثیر می گذارد. فریلنسرها در 1.2.3 پروژه بعنوان یکی از بزرگترین سایت پروژه و کار آنلاین برای یک پروژه ترجمه ساده 50 هزارتومان و برای پروژه های بزرگ بالای 1 میلیون تومان درآمد کسب می کنند. لذا هیچ محدودیتی در کسب درآمد از اینترنت بدین روش ندارید.

کسب درآمد از اینترنت در محل مورد نظرتان

در کسب درآمد از اینترنت از طریق فریلنسینگ لازم نیست سر ساعت مقرری بیدار شوید! لازم نیست تا رسیدن به محل کار وقت و انرژی خود را به هدر دهید. شما میتوانید در منزل، محل کار و یا هرمکانی که دوست دارید کار موردنظر را به انجام رسانده و درآمد کسب کنید.

ملزومات کسب درآمد از اینترنت به روش فریلنسینگ

دسترسی به اینترنت، داشتن حداقل 1 مهارت در زمینه های ذکر شده و داشتن تعهد کاری از ملزومات کسب درآمد از اینترنت به روش فریلنسینگ می باشد. برای اطلاع از اینکه چه پروژه هایی در سایت ثبت میشوند صفحه پروژه ها را ببینید.

برای کسب اطلاعات بیشتر سوالات متداول را ببینید.

بیش از 30% تخفیف ویژه محصولات آموزشی فروشگاه !ورود به فروشگاه
+