شرایط و قوانین استفاده از سرویسها و خدمات وب سایت یک دو سه پروژه (123project.ir)

استفاده از خدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین میباشد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت یک دو سه پروژه این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین یک دو سه پروژه بدون شرط موافقت کرده اید.

همچنین یک دو سه پروژه حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌دارد.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از خدمات این سایت را متوقف کنید.

تعاریف:

منظور از موسسه و گروه، وب سایت یک­­­ دو سه پروژه می باشد.

منظور از فروشگاه، فروشگاه وب سایت یک دو سه پروژه با آدرس زیر می باشد:

{123project.ir/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-1-2-3-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87/}

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات یک دو سه پروژه می پردازد.

تعریف مجری

منظور از مجری، شخصی است که برای انجام کار پیشنهاد قیمت می دهد و در صورت پذیرش پیشنهاد توسط مشتری کار را به نحو احسن انجام می دهد و در قبال انجام صحیح کار دستمزد دریافت می نماید.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های یک دو سه پروژه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است  و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های یک دو سه پروژه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

حق کپی رایت

محتوای سایت یک دو سه پروژه، مانند نام تجاری، متن، گرافیگ، تصاویر و لوگو متعلق به سایت یک دو سه پروژه  می باشد و تمام حقوق برای سایت محفوظ است، و هر گونه سوء استفاده از اين موارد پيگرد قانوني خواهد داشت.

روزهای کاری و ساعات فعالیت موسسه

درحال حاضر امکان سفارش پروژه و همچینین خرید از فروشگاه در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته امکان پذیر می باشد.

مدت زمان پاسخگویی به سفارشها

 ظرف مدت 24 ساعت از دریافت پروژه همه پیشنهادات بررسی شده و به مشتری اعلام خواهد شد. بنابراین تاکیدا در فاصله کمتر از 24 ساعت ایمیل خود را چک بفرمایید. در صورتی که ارسال پیام تبلیغاتی توسط خط شما مسدود نشده باشد، به هنگام به روزرسانی وضعیت پروژه و دریافت پاسخ از 1.2.3 پروژه به صورت پیامکی نیز مطلع خواهید شد. (عموما خطوط همراه اول با شماره های ارسال پیامک مشکل دارند)

ارتباطات الکترونیکی

 1. هنگامی که شما از خدمات یک­­­ دو سه پروژه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا از فروشگاه خرید می‏‌کنید و یا به یک­­­ دو سه پروژه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورت مطابقت درخواست شما با قوانین، شما موافقت می‌‏کنید که یک­­­ دو سه پروژه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سامانه پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
 2. یک­­­ دو سه پروژه جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویسهای ویژه، ارائه تخفیف های مناسبتی، امکان دارد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

 1. یک­­­ دو سه پروژه به اطلاعات شخصی نظیر ایمیل، شماره تماس، آدرس و … شما احترام گذاشته و هرگز آنها را در اختیار اشخاص و مراکز ثالث قرار نمی دهد.
 2. یک­­­ دو سه پروژه با تمامی امکاناتی که در اختیار دارد سعی می کند در حفاظت از اطلاعات شخصی شما کوشا باشد. این امکانات شامل استفاده از وب سرویسهای معتبر و به روز، به روز رسانی دائمی بخش کاربری و ارتقا و به روز نگه داشتن برنامه نویسی سایت می باشد. در واقع با استفاده از سایت یک­­­ دو سه پروژه ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
 3. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما جهت ارتباط با شما وب سایت 123project.ir می باشد. لازم به ذکر است که دامنه 123prozhe.ir نیز متعلق به موسسه یک­­­ دو سه پروژه می باشد. اما سایر نام ها و اسامی مشابه وابسته به این موسسه نمی باشد و بدیهی است که سایتهای مشابه با نام یک­­­ دو سه پروژه در کنترل موسسه نمی باشند.
 4. یک­­­ دو سه پروژه هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی نظیر Yahoo Messenger یا MSN Messenger و … ندارد و هرگز از این طریق با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

عقد قرارداد یا سفارش اولیه

 1. سفارش اولیه مشتری در حکم قرارداد بین مشتری و موسسه می باشد. گروه سفارش شما را به مجریان گروه ارسال نموده و مجریان براساس حجم سفارش اقدام به قیمت گذاری می نمایند. لذا همواره تاکید می گردد که سفارش اولیه خود را به همراه توضیحات کامل و تمامی موارد مورد نیاز ارسال نمایید تا امکان ایجاد اختلاف به حداقل برسد.

توضیح: مجری ای که پروژه به وی واگذار شده است، ملزم است مطابق با فرم سفارش، پروژه مورد نظر را تحویل دهد.

 1. تمامی مکاتبات فی ما بین مجری و مشتری که در وبسایت موسسه ثبت شده است، نقش قرارداد را دارند و قابل استناد می باشد.
 2. موسسه در قبول و یا رد پروژه های سفارش شده اختیار تام دارد.
 3. تمامی خدمات سایت یک دو سه پروژه به صورت آنلاین و مکاتبه ای می باشد. زیرا تنها بر مکاتبات می توان استناد کرد. هرگونه سوال یا درخواست باید از طریق سایت ارسال شود. در اسرع وقت پاسخ مجری به اطلاع شما میرسد. (شماره های پشتیبانی در بالای سایت نوشته شده است.)
 4. متن پر شده توسط شما در هنگام درخواست پروژه در حکم قرار داد می باشد، لذا توافقات انجام شده که در فرم سفارش درج نشده اند، همانند تماس تلفنی، پیامک و … قابل استناد نمی باشند و جای اعتراض نخواهند داشت. لذا فرم سفارش را با نهایت دقت کامل نمایید.

پرداخت

11.1 پرداخت مبلغ پروژه از طریق درگاههای آنلاین سایت و همچنین به روش کارت به کارت و شماره حساب امکان پذیر است. توجه نمایید در روش پرداخت آنلاین 2% مبلغ کل فاکتور به آن اضافه خواهد شد. 1% کارمزد درگاه پرداخت آنلاین و 1% کارمزد خدمات (پیامک های ارسالی، پشتیبانی تلفنی و …) میباشد.

ضمانت پروژه ها

 1. کلیه پروژه ها و ترجمه های آنلاین تخصصی انجام شده توسط گروه به مدت  48 ساعت پس از تحویل به مشتری دارای ضمانت می باشند و در صورت هرگونه ایراد و یا مورد رعایت نشده در فرم سفارش به صورت رایگان در سریعترین زمان ممکن اصلاح خواهند شد. پس از گذشت 48 ساعت در صورت نبود مشکل، وجه پروژه به همکاران پرداخت شده و امکان تغییر و یا اصلاح مجدد پروژه و ترجمه وجود نخواهد داشت.

نکته بسیار مهم: پس از گذشت 48 ساعت از زمان تحویل پروژه، وجه پرداختی مشتری که نزد سایت به امانت می باشد، به حساب مجری واریز خواهد شد؛ در صورت عدم بررسی پروژه در زمان مقرر، عدم اطلاع رسانی وجود نقص در پروژه در مدت زمان تعیین شده به مسئولین سایت و یا یافتن ایراد و یا بروز هرگونه مشکل پس از واریز وجه به حساب مجری، سایت 1.2.3 پروژه تحت هیچ شرایطی مسئولیتی نخواهد داشت و مسئولیت موارد پیش آمده تماما به عهده مشتری می باشد.

تبصره: در مواردی که لازم است به افزایش این زمان است، می توان زمان 48 ساعت را افزایش داد که این امر بایستی در فرم سفارش توسط مشتری قید شود.

 1. مشتری موظف است، ایرادات احتمالی را حداکثر 48 ساعت بعد از تحویل پروژه، به صورت مکتوب برای موسسه ارسال نماید، موسسه موظف است حق الزحمه مجریان را 48 ساعت بعد از تحویل پروژه و تسویه حساب مشتری و در صورت نداشتن ایراد به حساب مجری واریز نماید. مجری موظف است در صورت وجود ایراد در پروژه، در اسرع وقت ایرادات را اصلاح نموده و برای موسسه ارسال کند.
 2. امکان سوال مشتری از مجری حتی بعد از گذشت 48 ساعت نیز میسر می باشد و مجری بایستی با اولویت پاسخگوی سوالات باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه

 1. به منظور اطمینان از کیفیت پروژه های انجام شده و حفظ حقوق مشتریان امکان تسویه حساب مبالغ پروژه با مجریان قبل از تحویل نهایی پروژه وجود نخواهد داشت و طبق روال گذشته حق الزحمه پروژه ها در صورت نبود نقص48 ساعتپس از تحویل به مشتری تسویه خواهد شد.

فرمت تحویل پروژه

 1. درخصوص پروژه های نرم افزاری به علت تعدد نسخه های نرم افزارها، مشتریان محترم می بایست از آخرین نسخه نرم افزار استفاده نمایند و مجریان الزامی به تحویل مطابق نسخه نرم افزار مشتری نخواهند داشت.
 2. درخصوص پروژه هایی که دارای فایل متنی می باشند، کلیه مجریان موظف هستند فایل مورد نظر را با فرمت Word ارسال نمایند. ارسال فایلهای غیرقابل ویرایش به عنوان پروژه نهایی قابل قبول نمی باشد و منجر به درج امتیاز منفی در پروفایل مجری خواهد شد.

راهنما و گزارش کار پروژه

 1. کلیه پروژه های تحویلی توسط مجریان محترم بایستی دارای یک گزارش اولیه از موضوع کار، موارد انجام شده و نحوه استفاده از پروژه و در صورت نیاز نحوه اجرای فایلها و یا کدهای نرم افزاری باشند.
 2. در برخی پروژه ها مشتری خواهان ایجاد داکیومنت و گزارش گام به گام و مفصلی از نحوه انجام پروژه می باشد. در این موارد میبایست متناسب با کار انجامی و تقاضای مشتری، ویدئو و یا فایل متنی از روش کار تهیه و قیمت گذاری پروژه و داکیومنت آن بصورت جداگانه اعلام گردد. این امر بایستی در فرم اولیه سفارش قید شود

عدم استفاده از پروژه های آماده

 1. استفاده و ارائه پروژه های آماده در گروه 1.2.3 پروژه ممنوع می باشد. در صورتی که محرز شود مجری یک پروژه آماده را بعنوان پروژه انجام شده توسط خودش به مشتری تحویل داده است و یا پروژه نهایی مشابه پروژه های آماده و موجود در سطح اینترنت می باشد، هیچ حق الزحمه ای به مجری پرداخت نشده، مجری در مرحله نخست با امتیاز منفی و پرداخت خسارت جریمه گردیده و درصورت تکرار از گروه اخراج خواهد شد.

تبصره 1:  استفاده از پروژه های آماده تنها می تواند با هماهنگی مشتری در وحله نخست صورت پذیرد.

تبصره 2: درخصوص گردآوری تحقیق طبیعتا مجریان اقدام به تالیف تحقیق موردنظر نمی نمایند، بلکه مطالب را از وب سایتها، بلاگها، مقالات و ژورنالهای معتبر موجود در سطح اینترنت گردآوری می نمایند. گردآوری مطالب درمورد یک موضوع درقالب یک کار در زمره استفاده از پروژه های آماده قرار نمی گیرد.

قوانین ترجمه (مجریان)

21. مجریان مترجم توجه بفرمایید کلیه متون ترجمه شده توسط شما پس از ارسال توسط تیم بازبینی مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار می گیرد، لذا موارد زیر منجر به درج امتیاز منفی و در نهایت تعلیق همکاری خواهد شد:

الف) حذف قسمتی از متن، ترجمه نامناسب و به دور از معنی

ب) ترجمه ماشینی

پ) روان نبودن متن ترجمه و ترجمه واژه به واژه

ت) عدم رعایت نکات ویراستاری و قواعد نگارشی

قوانین داوری و حل اختلاف

 1. از آنجایی که پروژه ها توسط مجریان گروه انجام میپذیرد، در مواردی ممکن است روند انجام پروژه بنا به هر دلیلی با مشکل مواجه شود، در این صورت موسسه تلاش خواهد نمود تا پروژه را به سایر کارشناسان برای ادامه و یا انجام پروژه از ابتدا واگذار نماید. در صورتی که این امر نیز امکان پذیر نباشد، هزینه پرداخت شده عودت خواهد شد و جای اعتراضی وجود نخواهد داشت.

تبصره: در صورت واگذاری پروژه به مجری دیگر، تمام تلاش براین است که پروژه با قیمت توافق پذیرفته قبلی صورت پذیرد، اما در مواردی در صورتی که مجری حاضر به انجام پروژه با قیمت قبلی نباشد، قیمت جدید به مشتری اعلام شده و در صورت تایید، پروژه توسط مجری جدید انجام خواهد شد.

 1. در صورتی که بنا به هر دلیلی بر سر کیفیت پروژه و یا عدم انطباق پروژه تحویلی با توضیحات ارائه شده در فرم سفارش اولیه اختلافی به وجود آید،موسسه پروژه را بمنظور داوری به سایر همکاران ارسال خواهد نمود و مبنای قضاوت مدیریت بر اساس جمیع آرای ایشان خواهد بود. بدیهی است که نظر مدیریت براساس آراء همکاران حل اختلاف به عنوان فصل الخطاب تلقی خواهد شد. در این صورت اگر کاستی از جانب مجری بوده باشد، مجری می بایست پروژه را مطابق سفارش تکمیل و اصلاح نماید  و اگر پروژه تحویلی مطابق سفارش باشد، جای هیچ گونه اعتراضی توسط مشتری وجود نخواهد داشت.

23. درصورت بروز اختلاف بر سر کیفیت پروژه، تنها مرجع معتبر جهت حل اختلافات بین طرفین فقط تیم داوری یک دو سه پروژه میباشد و مجری و یا مشتری حق پیگیری شکایت از مراجع دیگر را ندارند. هر دو طرف متعهد می شوند رای نهایی تیم داوری را پذیرفته و به آن عمل نمایند. در صورتی که در شکایت احتمالی حق به مشتری داده شود ما این حق را برای خود محفوظ می دانیم تا یک بخش و یا کل مبلغ پرداختی را به حساب مشتری بازگردانیم، و بالعکس اگر رای به نفع مجری صادر شود ما این حق را برای خود محفوظ میدانیم که بخش یا کل مبلغ پرداختی مشتری را به حساب مجری واریز نماییم.

تبصره: مجری فقط می تواند در خصوص پروژه هایی که در رزومه خود ارسال نموده پیشنهاد قیمتی ارسال نماید. درصورتیکه مجری پروژه ای را اخذ نماید که مرتبط با مهارت مورد نظر در رزومه اش نباشد، ، یک دو سه پروژه مختار است راسا پروژه را لغو نموده و مبلغ را به مشتری بازگرداند.

قوانین تاخیر در تحویل پروژه

 1. در مواردی ممکن است به دلایل مختلف نظیر قطعی اینترنت، مشکل در سرورهای سایت و … ، تحویل پروژه با تاخیر روبرو شود، لذا گروه تاخیر در انجام پروژه حداقل به مدت حداقل 48 ساعت را برای خود محفوظ می داند.

تبصره: درصورت ایجاد مشکل در سرورهای سایت گروه، بلافاصله پس از رفع مشکل سفارش گیری و تحویل سفارشات ادامه خواهد یافت.

 1. در صورت تاخیر غیرقابل قبول در انجام پروژه توسط مجری بنا به هردلیلی، 1.2.3 پروژه طبق توافق طرفین اقدام به کاهش مبلغ نهایی پروژه خواهد نمود. (تعیین کننده مبلغ نهایی 1.2.3 پروژه میباشد)
 2. در صورت نپذیرفتن پروژه از طرف مشتری به دلیل تاخیر در انجام پروژه، مبلغی به مجری پرداخت نخواهد شد و پیش پرداخت پرداختی از طرف مشتری به ایشان عودت خواهد شد.

انصراف از انجام پروژه

مشتری:

 1. مشتری می تواند در هر زمان از انجام پروژه انصراف دهد. بدیهی است که هزینه قسمت های انجام شده کسر و مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد.

تبصره: درصورتی که هیچ کاری توسط مجری انجام نگرفته باشد، و مشتری پس از واریز بیعانه درخواست عودت مبلغ را نماید، مبلغ 20% کسر و مابقی مبلغ عودت خواهد شد.

مجری:

 1. درصورتی که مجری پس از پذیرش پروژه بنا به هردلیلی قادر به انجام پروژه نبود، بایستی در سریعترین زمان ممکن گروه یک دو سه پروژه را از موضوع مطلع نماید تا گروه نسبت به جایگزینی مجری اقدام نماید. در صورتی که امکان جایگزین نمودن مجری وجود نداشته باشد و یا جایگزینی موجب تاخیر در تحویل پروژه گردد، برای مجری مورد نظر امتیاز منفی منظور شده و مجری جریمه می گردد. در صورتی که مجری زمانی انصراف و یا عدم توانایی خود را اعلام نماید که گروه قادر به جایگزین نمودن مجری دیگری برای پروژه مورد نظر نباشد، همکاری با مجری خاطی برای همیشه قطع خواهد شد.

ممنوعیت ارتباط مستقیم مجری و مشتری

تجربه چندساله ما نشان داده است که اغلب ارتباط مستقیم مشتری و مجری منجر به ایجاد اختلاف می شود. چرا که گروه 1.2.3 پروژه به صورت مستقیم بر روی مجریان کنترل ندارد. اغلب در ارتباط مستقیم میان مجری و مشتری قرارهایی جدا از سفارش اولیه گذاشته میشود که باتوجه به عدم اطلاع موسسه و اینکه اینگونه قراردادها خارج از چارچوب موسسه می باشد، گاها موجب تضییع حقوق مشتریان و مجریان محترم می گردد. برای مثال تعریف پروژه اضافی، پروژه جدید و درنهایت پرداخت مستقیم به مجری تجربه های تلخی برای مشتریان و بعضا مجریان ایجاد نموده است. در مواردی مجری پس از پرداخت دیگر پاسخگوی مشتری نبوده و درمواردی مشتری بعد از دریافت کار از واریز حق الزحمه مجری امتناع نموده است. لذا بر همین اساس:

 1. ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری در وبسایت 1.2.3 پروژه بدون تایید گروه ممنوع می باشد.

تبصره 1: در شرایط خاص می توان شماره تماس مجری را (در صورت موافقت مجری) بعد از دریافت بیعانه برای مشتری ارسال نمود. باتوجه به اینکه ارتباط شما پس از دریافت شماره تماس در پروژه با مجری  مستقیم میباشد موسسه هیچگونه تعهدی در قبال توافقات صورت گرفته و رد و بدل شدن هرگونه فایل و وجه خارج از چهارچوب سایت ندارد و مسئولیتی در قبال ضرر و زیان مشتری و مجری نمیپذیرد. مشتری و مجری موظف هستند به صورت مکتوب سایت را درجریان صحبت خود با یکدیگر قرار دهند. پروژه نهایی و پرداخت هزینه باقی مانده بایستی در چارچوب سایت انجام شود.

تبصره2: پس از ارسال شماره تماس مجری برای مشتری امکان انصراف از پروژه وجود نخواهد داشت.

تبصره 3: ارسال اطلاعات تماس توسط مجریان به هرنحو ممنوع می باشد. درصورت مشاهده منجر به درج امتیاز منفی خواهد شد.

تبصره4: عواقب ارسال اطلاعات تماس توسط مشتری به هرنحو به عهده خود مشتری می باشد و موسسه هیچگونه مسئولیتی دراین خصوص را نمی پذیرد.

تبصره 5: پس از ارسال شماره مجری و ارتباط مستقیم، درصورت بروز هرگونه مشکل و کسنل شدن کار به هیچ عنوان مبلغ پرداختی عودت نخواهد شد.

حق عضویت (مجریان)

 1. پرداخت حق عضویت هیچ تعهدی برای 1.2.3 پروژه جهت واگذاری پروژه به مجری موردنظر ایجاد نمی کند. پروژه ها اغلب به مجریانی واگذار خواهد شد که زمان و هزینه مناسب تری نسبت به سایر مجریان پیشنهاد داده باشند.
 2. حق عضویت مجری در واقع به منظور اطمینان از تخصص و تعهد مجری اخذ می گردد. 1.2.3 پروژه در قبال دریافت حق عضویت پروژه های مربوط به تخصص شما را روزانه برایتان ارسال خواهد نمود.
 3. تاخیر در تحویل پروژه، عدم مطابقت پروژه ارسالی با قوانین، انصراف دیرهنگام از انجام پروژه و سایر موارد مربوط به عدم تعهد و تخصص، منجر به درج امتیاز منفی برای مجری خواهد شد و 1.2.3 پروژه بسته به خطای صورت گرفته اختیار دارد:

الف: برای مدت زمان مشخصی ارسال پروژه برای مجری خاطی را متوقف نماید.

ب: مجری خاطی را به پرداخت جریمه ریالی و خسارت محکوم نماید.

پ: ارسال پروژه به مجری را به صورت کامل متوقف نماید. (قطع همکاری)

 1. بدیهی است درصورت قطع همکاری مبلغ حق عضویت عودت نخواهد شد و مبنای تصمیم گیری، تیم مدیریت گروه می باشد.

نحوه واریز وجه توسط سایت

34. کلیه پرداختهای گروه به مجریان محترم و مشتریان (درصورت عودت مبلغ) توسط شماره شبا صورت می پذیرد. پس از اولین پروژه موفق مجری بایستی شماره شبا 24 رقمی خود را از سایت بانک دریافت نموده و جهت واریز حق الزحمه ارسال نماید. شماره شبا یک شماره 24 رقمی می باشد که با IR آغاز می شود.

35. به دلیل عدم امکان کنترل نام مجری با شماره شبا در هنگام ارسال حواله، مسئولیت ارسال شماره شبا اشتباه به عهده مجری می باشد.

قوانین مربوط به فروشگاه 1.2.3 پروژه

36. کلیه حقوق مادی و معنوی پروژه های انجام شده برای گروه 1.2.3 پروژه  محفوظ است. بدین معنی که گروه در صورت صلاحدید می تواند به منظور تامین هزینه های روزانه، پروژه های سفارش شده را با قیمت کمتر برای فروش در فروشگاه 1.2.3 قرار دهد.

تبصره: مشتری می تواند درخواست نماید که پروژه موردنظر در فروشگاه قرار نگیرد، که این امر منجر به پرداخت هزینه اضافه خواهد شد.

37. کلیه محصولات قرار گرفته بر روی فروشگاه، پس از خرید به صورت آنی و اتوماتیک برای مشتری ارسال می گردند و نیاز به هیچگونه تایید توسط همکاران موسسه نمی باشد.

38. پس از خرید محصول از فروشگاه، لینک دانلود آن محصول پس از صفحه پرداخت قابل مشاهده خواهد بود. همچنین فرآیند تایید عملیات پرداخت و یک نسخه از لینک دانلود محصول به آدرس ایمیل مشتری ارسال خواهد شد.

39. کلیه محصولات فروشگاه نهایتا پس از 24 ساعت از زمان خرید امکان دانلود را خواهند داشت.

40. اغلب محصولات قرار گرفته بر روی فروشگاه توسط مجریان گروه انجام گرفته اند و با توجه به اینکه هدف راه اندازی فروشگاه دراختیار گذاشتن منابع غنی و تخصصی با هزینه بسیار پایین برای استفاده عموم میباشد، امکان ویرایش و تغییر در پروژه های خریداری شده به صورت رایگان وجود ندارد.

41. باتوجه به اطلاعات مفصل ارائه شده در صفحه محصولات، درموارد اندکی ممکن است برخی از اطلاعات محصول به اشتباه درج شده باشد. در این موارد اگر خطای موجود درمحصول دارای مغایرت کلی با محصول موردنظر باشد، کل مبلغ عودت خواهد شد و اگر منجر به کاستی در محصول گردد، قسمتی از مبلغ عودت خواهد شد. در خطاهای جزئی نظیر تعداد صفحات، سال انتشار مقاله و … مبلغی عودت نخواهد شد.

42. درخصوص پروژه های نرم افزاری، کدنویسی و شبیه سازی خصوصا پروژه های متلب تمامی پروژه ها به صورت 100% توسط مجریان گروه تست گردیده اند و به هیچ عنوان دارای خطا نمی باشند. با توجه به تخصصی بودن این گونه پروژه ها، علیرغم وجود راهنما و گزارش کار برای اکثر پروژه ها، برخی کاربران به علت عدم مهارت و یا عدم آشنایی با نرم افزار مربوطه، در اجرا نمودن فایلها و نتایج با مشکل روبرو می شوند. در صورت مواجهه با خطاهای احتمالی در اینگونه پروژه، ابتدا از آخرین نسخه نرم افزار موردنظر جهت باز نمودن فایلهای مربوطه استفاده نمایید و در صورت تکرار خطا از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

43. درخصوص پروژه های مقالات شبیه سازی شده که عموما توسط متلب صورت گرفته اند، دستیابی 100% به نتایج مقاله بسیار بعید می باشد، و دراین نوع پروژه ها سعی شده است تاحد امکان نزدیک ترین نتایج به مقاله پیاده سازی گردد.

44. توجه بفرمایید که امکان تست مجدد و رفع خطا توسط یک دو سه پروژه برای پروژه های خریداری شده از فروشگاه امکان پذیر نمی باشد، در صورت نیاز مشتری می تواند درخصوص رفع خطا پروژه ای جداگانه سفارش داده و موارد و مشکلات خود را حل نماید.

اعمال تغییرات و بروزرسانی قوانین

45.  «یک دو سه پروژه» این حق را برای خود محفوظ می داند در صورت نیاز قوانین سایت را تغییر و یا بند های جدیدی به آن بیفزاید که این موارد به محض قرار گرفتن در سایت لازم الاجرا خواهد بود، در صورت هرگونه تغییر در قوانین سایت، از طریق بخش اخبار سایت و یا ایمیل به تمام کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.

بروزرسانی شده در 25 شهریور ماه 1395

قوانین و مقررات 1.2.3 پروژه

یک دو سه پروژه