فریلنسر ایرانی

فریلنسر ایرانی در یک دو سه پروژه

یک دو سه پروژه به عنوان یکی از بزرگترین سایتهای فریلنسر ایرانی با تعداد قابل توجهی کاربر می باشد که با فراهم نمودن امکانات بسیار کامل سعی در ایجاد اشتغال برای فریلنسرهای ایران و ارائه خدمات جامع به کارفرمایان دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

فریلنسر ایرانی

فریلنسر کیست؟

فریلنسینگ و فریلنسر یک مفهوم جدید در کشور ما می باشد که کمتر شناخته شده است. یک دو سه پروژه به عنوان بزرگترین سایت پروژه و کار آنلاین سعی در جا انداختن مفهوم فریلنسینگ و معرفی مزایای آن برای فریلنسر ایرانی دارد.

ویکی پدیا مفهوم فریلنسر را اینگونه تعریف مینماید:

فری‌لنس، گونه‌ای قرارداد کاری است که بر پایهٔ آن فرد یا شرکتی قول انجام کاری را برای یک کارفرما در ازای دست‌مزدی مشخص را می‌دهد.فریلنسر کسی است که سرویس ها یا خدمات خود را بدون تعهد درازمدت به کارفرما ارائه می کند. آنها معمولاً ساعتی، روزانه یا پروژه ای دستمزد می گیرند و اساساً یک کسب و کار یک نفره است. (منبع: ویکی پدیا)

زمینه های کاری فریلنسر

زمینه هایی که در آن فریلنسینگ رایج است عبارتند از: طراحی سایت، نویسندگی، برنامه نویسی، تایپ و ترجمه، اپلیکیشن موبایل، طراحی بنر، بهینه سازی سایت و سئو ، طراحی قالب سایت، ویرایش، طراحی گرافیک، مشاوره، برخی فعالیت های مهندسی و معماری.

میخواهم فریلنسر شوم!

حال که متوجه شدید فریلنسر چه کسی است، میتوانید شروع کنید.

  • برای شروع ثبت نام نمایید.
  • پروفایل خود را کامل کنید و مهارتهای خود را مشخص نمایید.
  • هر زمان که یک پروژه جدید توسط کارفرمایان در حوزه تخصصتان ارسال شد، ما به شما اطلاع میدهیم.
  • پروژه را بررسی و درصورت توانایی آن را قیمت گذاری کنید.
  • با مذاکره با کارفرما او را قانع کنید که شما بهترین فرد برای انجام پروژه مدنظر هستید.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله چطور فریلنسر موفقی شوم را ببینید.

چطور به عنوان یک فریلنسر ایرانی شروع کنم؟

پس از ثبت نام و تکمیل پروفایل، بایستی برای پروژه هایی که قادر به انجام هستید، پیشنهاد ارسال کنید. کارفرمایان رزومه، مهارتها و سوابق شما را بررسی نموده و برای شروع پروژه با شما مذاکره خواهند نمود.

با انجام پروژه ها و کسب سوابق و اعتبار مناسب یک پروفایل قوی کسب خواهید نمود. حال در هرکجا که بخواهید استخدام شوید و یا مهارت و سوابق خود را به کارفرما نشان دهید، میتوانید از اعتبار کسب شده استفاده نموده و پروفایل خود را به کارفرما معرفی نمایید.

به عنوان یک فریلنسر ایرانی چطور کسب درآمد کنم؟

درصورتی که کارفرما شما را بعنوان فریلنسر و مجری پروژه انتخاب کند، ابتدا می بایست مبلغی تحت عنوان بیعانه برای شروع کار به حساب سایت واریز نماید. این مبلغ به عنوان امانت نزد 1.2.3 پروژه تا زمان تحویل پروژه به کارفرما محفوظ مانده و پس از آن با رضایت کارفرما به حساب فریلنسر واریز میشود.

فریلنسر شدن چقدر هزینه دارد

برای شروع هیچ هزینه ای ندارد! یک دو سه پروژه به منظور حمایت از فریلنسر ایرانی پلنهای عضویت رایگان درنظر گرفته است. پلن رایگان برای شروع بسیار مناسب میباشد و درصورتی که بخواهید از مزایا و امکانات بیشتری استفاده کنید میتوانید پلن عضویت خود را ارتقا دهید. برای اطلاعات بیشتر طرحهای عضویت را ببینید.

چرا در 1.2.3 پروژه فریلنسر شوم؟

1.2.3 پروژه به عنوان یکی از بزرگترین سایتهای فریلنسر ایرانی پذیرای جمع کثیری از فریلنسرها و کارفرمایان میباشد.  امکاناتی منحصر به فرد، پلن عضویت رایگان، امکان ارائه خدمات و محصولات شما در بازارچه سایت و … تنها بخشی از مزایای عضویت در یک دو سه پروژه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر سوالات متداول را ببینید.

کلیه حقوق برای یک دو سه پروژه محفوظ است. هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. 1402-1391
بیش از 30% تخفیف ویژه محصولات آموزشی فروشگاه !ورود به فروشگاه
+