فروشگاه

فروشگاه یک دو سه پروژه

در انتهای صفحه برخی از پروژه های نرم افزاری و تحقیقات علمی رشته های مختلف که توسط کارشناسان 1.2.3 پروژه انجام شده اند، برای فروش قرار داده شده است.

در صورتی که پروژه مورد نظر شما در بین پروژه های انجام شده وجود ندارد، به بخش پروژه و یا ترجمه تخصصی مراجعه نموده و پروژه مورد نظر خود را سفارش دهید.

تحویل آنی

پس از خرید پروژه لینک آن بصورت آنی و اتوماتیک در درسترس شما قرار خواهد گرفت.

گزارش کار و فایل راهنما

اغلب پروژه های نرم افزاری و شبیه سازی شده دارای فایل راهنما و گزارش کار می باشند، به طوریکه شما پس از تهیه پروژه قادر خواهید بود روند طی شده در پروژه را به خوبی درک نمایید. همچنین درصورت داشتن دانش قبلی و با کمی تلاش می توانید پروژه موردنظر را خود در نرم افزار مربوطه پیاده سازی نمایید.

پروژه های منحصر به فرد

اغلب پروژه های موجود در فروشگاه 1.2.3 پروژه منحصرا توسط گروه 1.2.3 پروژه انجام شده است و مشابه آن در سطح اینترنت وجود ندارد.

مهلت دانلود

لینک دانلود تنها به مدت  1 روز از زمان پرداخت قابل دسترس خواهد بود و پس از آن منقضی خواهد شد. لذا توصیه می شود پس از خرید محصول، اقدام به دریافت آن فرمایید.

قیمت مناسب

هزینه تهیه پروژه ها، مقالات ترجمه شده و تحقیقات علمی که در فروشگاه 1.2.3 پروژه وجود دارند، بسیار پایینتر از سفارش همان موضوع و یا موضوع جدید می باشد.

2000

محصول آماده خرید

شامل پروژه های آماده مهندسی برق، مکانیک، کامپیوتر، عمران، شیمی، صنایع، مدیریت، حسابداری، علوم انسانی و ترجمه متون تخصصی و غیرتخصصی

نمونه محصولات موجود در فروشگاه

محصول مورد نظر خود را جست و جو کنید:

دسته های محصولات

و یا از طریق لینک زیر نسبت به ثبت سفارش پروژه مورد نظر خود اقدام کنید:

به محض دریافت سفارش شما، کارشناسان ما آن را برای گروه متخصصین ارسال کرده و ظرف حداکثر 24 ساعت شما را از قیمت و زمان انجام آن مطلع میکنند.

بیش از 50% تخفیف ویژه محصولات فروشگاه در کمپین ماسک بزنیم!ورود به فروشگاه
+