فروشگاه پروژه آموزشی آماده

 • فروشگاه پروژه آموزشی آماده یک دو سه پروژه به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه شما راه اندازی شده است. در انتهای صفحه برخی از پروژه های آموزشی نرم افزاری، پروژه های آموزشی برنامه نویسی  و ترجمه مقالات معتبر حوزه های مختلف که توسط کارشناسان یک دو سه پروژه انجام شده اند، برای فروش قرار داده شده است. تمامی پروژه های فروشگاه جنبه آموزشی دارند و به منظور گسترش علم و دانش و سهولت دسترسی به مطالب و آموزشهای تخصصی در فروشگاه قرار داده شده اند.
 • اغلب پروژه ها دارای فایل آموزشی به صورت فایل ورد یا PDF، فایل صوتی، فیلم، کامنت گذاری در کد و … بوده تا به کمک آن بتوانید مباحث و تخصصهای لازم در حوزه موردنظر را فراگرفته و تسلط یابید. نوع فایل آموزشی در صفحه موردنظر درصورت وجود ذکر شده است.
 • در صورتی که پروژه مورد نظر شما در بین پروژه های انجام شده وجود ندارد، به بخش سفارش پروژه و یا ترجمه تخصصی مراجعه نموده و پروژه مورد نظر خود را سفارش دهید.

فروشگاه دانشجویی 1.2.3 پروژه


 • تحویل آنی

  پس از خرید پروژه لینک آن بصورت آنی و اتوماتیک در درسترس شما قرار خواهد گرفت.

 • پروژه های منحصر به فرد

  اغلب پروژه های موجود در فروشگاه پروژه آموزشی یک دو سه پروژه منحصرا توسط گروه 1.2.3 پروژه انجام شده است و مشابه آن در سطح اینترنت وجود ندارد.

 • گزارش کار و فایل آموزشی

  اغلب پروژه های نرم افزاری و شبیه سازی شده دارای فایل راهنما و گزارش کار آموزشی می باشند، به طوریکه شما پس از تهیه پروژه قادر خواهید بود روند طی شده در پروژه را به خوبی درک نمایید. همچنین درصورت داشتن دانش قبلی و با کمی تلاش می توانید پروژه موردنظر را خود در نرم افزار مربوطه پیاده سازی نمایید.

 • قیمت مناسب

  هزینه تهیه پروژه ها، مقالات ترجمه شده و تحقیقات علمی که در فروشگاه پروژه آماده آموزشی یک دو سه پروژه وجود دارند، بسیار پایینتر از سفارش همان موضوع و یا موضوع جدید می باشد.

 • مهلت دانلود

  لینک دانلود تنها به مدت  1 روز از زمان پرداخت قابل دسترس خواهد بود و پس از آن منقضی خواهد شد. لذا توصیه می شود پس از خرید محصول، اقدام به دریافت آن فرمایید.


+3000

محصول آماده خرید

logo-samandehi

پروانه نشر دیجیتال

محصولات آموزشی

سبد خرید

سایت پروژه آنلاین

تبلیغ در 1.2.3 پروژه

تبلیغ در 1.2.3 پروژهتبلیغ در 1.2.3 پروژه

حامیان 1.2.3 پروژه

کلیه حقوق برای یک دو سه پروژه محفوظ است. هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. 1402-1391
بیش از 30% تخفیف ویژه محصولات آموزشی فروشگاه !ورود به فروشگاه
+