1
2
3
سایت پروژه آنلاین
1

اطمینان

2

کیفیت

3

سرعت

برنامه ریزی اولیه و مطالعات برای راه اندازی سایت از زمستان 91 آغاز گردید و پس از بررسی های لازم سایت بطور رسمی از اواخر اردیبهشت ماه سال 92 آغاز به فعالیت نمود. به مرور با مطالعات و بررسی های انجام شده قسمتهای برنامه نویسی، انجام پروژه های متلب، ترجمه آنلاین متون تخصصی، تایپ آنلاین فروشگاه پاورپوینت آماده، فروشگاه تحقیق آماده، مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی و … به سایت افزوده شد.

 1.2.3 پروژه در تلاش است تا با نهایت توان ، مطلوب ترین خدمات و امکانات را به شما عزیزان ارائه نماید. این خدمات شامل رعایت استانداردهای روز طراحی وب سایت ، اخذ مجوزهای لازم از قبیل نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، ثبت وب سایت در مراکز معتبر نظیر پایگاه ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، استفاده از درگاه بانک ملت و سامان با رعایت حداکثر ایمنی ، و … می باشد.

1.2.3 پروژه مفتخر است اعلام نماید که هم اکنون از همکاری مستقیم بیش از صد ها نفر از نخبگان دانشگاه های کشور در رشته و حوزه های مختلف استفاده می نماید و توانسته است سهم کوچکی در ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم ایفا نماید.

به جرات میتوان گفت یک دو سه پروژه جزو اولین وبسایتهای ارائه خدمات نرم افزاری و فریلنسینگ به صورت آنلاین بوده و با سابقه درخشان و طولانی در این زمینه در خدمت شما عزیزان می باشد.

دارا بودن دفتر فیزیکی، شماره تماس ثابت و افتخار همکاری با صدها نفر از بهترین فریلنسرهای داخل و خارج از کشور برخی از ویژگی های متمایز یک دو سه پروژه می باشد.

شما دوست عزیز نیز در صورتی که احساس می نمایید دارای مهارت خاصی هستید و قادر به همکاری با گروه 1.2.3 پروژه هستید، می توانید از قسمت همکاری با 1.2.3 رزومه خود را به همراه اطلاعات کامل تماس ارسال فرمایید تا پس از بررسی های لازم نام شما در لیست همکاران قرار بگیرد.