ترجمه پژوهشی

ترجمه پژوهشی

بگذارید برای روشن شدن مفهوم ترجمه پژوهشی مثالی بزنیم. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید در مورد موضوعی خاص و مشخص ، تحقیقی ارائه دهید یا اطلاعات به روز کسب کنید . البته که این اطلاعات در بیشتر موارد به زبان علم جهان یا انگلیسی می باشند که ممکن است شما دوست عزیز به دلایل زیادی ائم از مشغله کاری فراوان، امتحانات و فشردگی کارهای دانشگاه، عدم دسترسی به منابع، نداشتن اطلاعات کافی، نداشتن تخصص و دلایلی که میدانیم ،‌نتوانید تحقیق را انجام دهید، و یا اطلاعات روز را کسب کنید که در نتیجه امتیازهای زیادی را از دست خواهید داد. امتیازهایی که از دست دادنشان، گاهی اوقات خیلی گران تمام می شود، مثلا از دست دادن یک فرصت یا از دست دادن نمره.

با توجه به این مقدمه، بخش تحقیق و توسعه (R & D) تیم 1.2.3 ، با شناسایی این خلاء و با توجه به تجاربی که در این زمینه داشته است بر آن شد که با ایجاد ساختاری هوشمند و هدفمند، خدمتی را به مردم شریف ایران زمین ارائه دهد که به روز ترین و کارآمد ترین اطلاعات را در کمترین فرصت در اختیار این نازنینان قرار دهد. این حرکت نوآورانه که در ابتدای کار با کلیدواژه ”  ترجمه پژوهشی ” کلید خورد، اکنون به پختگی رسیده اما قطعا پیشنهادات شما به بهبود آن یاری رسانی خواهد کرد .

در این ساختار 1.2.3 از شما موضوع و جنس اطلاعاتی را که میخواهید میگیرد (بدیهی است که هرچه شما شفاف تر بگویید ، ما عملکرد بهتری خواهیم داشت) و در آن قالب ، به جستجو می پردازد ، اطلاعات را جمع آوری کرده و لیستی از موضوعات را در خدمت شما قرار می دهد، در صورت تایید، تفصیل آن هم به زبان انگلیسی و هم به صورت فارسی به شما تقدیم میشود.

از نمونه موارد بهره بری از ترجمه پژوهشی، شناخت پیشرفت های یک صنعت،علم ،شناخت بازارهای جدید  و یا زمانی که دانشجویان گرامی تحقیق و ترجمه ای با موضوع آزاد دارند میباشد . البته در موارد دیگر که این خدمت کارساز میباشد نیز می توانید روی ما حساب کنید …

1.2.3 با شرافت و تعهد کاری، مأموریتی که شما بر عهده اش میگذارید را به بهترین شکل انجام خواهد داد.

مزایای ترجمه پژوهشی

  • تنها مشخص کردن موضوع توسط شما و دریافت متن انگلیسی به همراه ترجمه آن
  • برخورداری از بهترین متن انگلیسی موجود با توجه به موضوع شما
  • برخورداری از کیفیت بالای ترجمه
  • صرفه جویی در هزینه و زمان


کلیه حقوق برای یک دو سه پروژه محفوظ است. هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. 1402-1391
بیش از 30% تخفیف ویژه محصولات آموزشی فروشگاه !ورود به فروشگاه
+