استخدام فریلنسر – 1.2.3 پروژه

استخدام فریلنسر در یک دو سه پروژه

1.2.3 پروژه به عنوان یکی از بزرگترین سایتهای فریلنسر ایرانی با تعداد قابل توجهی کاربر می باشد که با فراهم نمودن امکانات بسیار کامل سعی در ایجاد اشتغال برای فریلنسرها و ارائه خدمات جامع به کارفرمایان دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

استخدام فریلنسر

فریلنسر کیست؟

ویکی پدیا مفهوم فریلنسر را اینگونه تعریف مینماید:

فری‌لنس، گونه‌ای قرارداد کاری است که بر پایهٔ آن فرد یا شرکتی قول انجام کاری را برای یک کارفرما در ازای دست‌مزدی مشخص را می‌دهد.فریلنسر کسی است که سرویس ها یا خدمات خود را بدون تعهد درازمدت به کارفرما ارائه می کند. آنها معمولاً ساعتی، روزانه یا پروژه ای دستمزد می گیرند و اساساً یک کسب و کار یک نفره است. (منبع: ویکی پدیا)

زمینه های کاری فریلنسر

زمینه هایی که در آن فریلنسینگ رایج است عبارتند از: طراحی سایت، نویسندگی، برنامه نویسی، ترجمه، اپلیکیشن موبایل، طراحی بنر، بهینه سازی سایت و سئو ، طراحی قالب سایت، ویرایش، طراحی گرافیک، مشاوره، برخی فعالیت های مهندسی و معماری.

میخواهم فریلنسر شوم!

حال که متوجه شدید فریلنسر چه کسی است، میتوانید شروع کنید.

  • برای شروع ثبت نام نمایید.
  • پروفایل خود را کامل کنید و مهارتهای خود را مشخص نمایید.
  • هر زمان که یک پروژه جدید توسط کارفرمایان در حوزه تخصصتان ارسال شد، ما به شما اطلاع میدهیم.
  • پروژه را بررسی و درصورت توانایی آن را قیمت گذاری کنید.
  • با مذاکره با کارفرما او را قانع کنید که شما بهترین فرد برای انجام پروژه مدنظر هستید.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله چطور فریلنسر موفقی شوم را ببینید.

چطور به عنوان یک فریلنسر استخدام شوم؟

حتما با خود میگویید چه دلیلی دارد که کارفرما از میان سایر فریلنسرها من را انتخب کند! موارد زیر را درنظر داشته باشید:

کارفرما به فریلنسر با پروفایل کامل اعتماد بیشتری میکند. یک تصویر مناسب از خود برگزینید. رزومه، سابقه کار، تحصیلات و اطلاعات پروفایل خود را تا میتوانید کامل کنید.

تعداد پروژه های انجام شده و نظرات کارفرمایان قبلی نقش موثری در جلب اعتماد کارفرما دارند. اما برای فریلنسرهای تازه کار نیز همواره شانس زیادی وجود دارد.

ما هم به شما کمک میکنیم! در آزمونها شرکت کنید و با کسب نمره قبولی یک مدال ارزشمند کسب کنید. مدال مهارت در آزمونها به کارفرما اثبات میکند که شما علیرغم تازه کار بودن فرد مناسبی برای انجام پروژه او هستید.

به عنوان یک فریلنسر چطور کسب درآمد میکنم؟

درصورتی که کارفرما شما را بعنوان فریلنسر و مجری پروژه انتخاب کند، ابتدا می بایست مبلغی تحت عنوان بیعانه برای شروع کار به حساب سایت واریز نماید. این مبلغ به عنوان امانت نزد 1.2.3 پروژه تا زمان تحویل پروژه به کارفرما محفوظ مانده و پس از آن با رضایت کارفرما به حساب فریلنسر واریز میشود.

استخدام فریلنسر چقدر هزینه دارد؟

1.2.3 پروژه به منظور کمک به کاربران جدید پروفایل رایگان درنظر گرفته است. این پروفایل برای افرادی که میخواهند فریلنسری را امتحان کنند بسیار مناسب می باشد. برای کاربران حرفه ای که شغل اصلی آنها فریلنسینگ می باشد، امکانات بیشتری درنظر گرفته ایم. برای اطلاعات بیشتر صفحه پلن های عضویت را ببینید.

چرا در 1.2.3 پروژه فریلنسر شوم؟

با توجه به اینکه از راه اندازی سیستم جدید سایت مدت زمان زیادی نمیگذرد، فرصت بسیار مناسبی است که از فرصت استفاده نموده و قبل از فریلنسرهای دیگر اعتبار پروفایل خود را افزایش دهید. امکانات منحصر به فردی که 1.2.3 پروژه در اختیار می گذارد و همچنین امکان استفاده از سایت بصورت رایگان از مزیتهای عضویت در 1.2.3 پروژه است.

همچنین میتوانید محصولات و یا خدماتی که میتوانید ارائه دهید را از بخش بازارچه در معرض دید هزاران کارفرما قرار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر سوالات متداول را ببینید.

کلیه حقوق برای یک دو سه پروژه محفوظ است. هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. 1402-1391
بیش از 30% تخفیف ویژه محصولات آموزشی فروشگاه !ورود به فروشگاه
+